Soustředění Hintertux 1.-3.10.2012

Rakousko/Zillertal - Začátkem týdne se 6 našich nejtalentovanějších mladých závodníků zúčastnilo přípravného soustředění na rakouském ledovci Hintertux. Tento ledovec byl také jediným, který v celém Rakousku momentálně 
tux2012_uv.jpg

poskytuje alespoň nějaké podmínky k tréninku na lyžích (0-20 cm sněhu). Díky tomu měli naši mladí závodníci možnost vidět při tréninku např. Ivicu Kosteliče, Martina Vráblíka, švédský nebo německý reprezentační tým. 

První den na ledovci nás přivítal déšť a hustá mlha. Naše mládež vybavena novými lyžemi značky FISCHER, se počasí ani délky nových lyží nezalekla a vydržela na kopci celý den. Večer následovala soutěž v kreslení viz. níže, následovala přednáška na téma: údržba a manipulace s lyžemi a vše bylo zakončeno rozborem jízd na videu. 

Druhý den nám již počasí přálo a závodníci si mohli užívat sluníčka a tvrdé pisty, na které si dokonale vyzkoušeli nové lyže. Nyní se již naši závodníci mohou těšit na následující soustředění, které se koná v polovině října na rakouském ledovci Pitztal.Velké poděkování patří členům podpůrného týmu, kteří si udělali volno a s naším závodním týmem na ledovec vyrazili. Velké díky patří také Ivetě Fialové, která nám zajistila gastro v podobě dvou vynikajících obědů. A také děkujeme Jirkovi Ryškovi za podporu pitného režimu trenérů.

 

Fotogalerie

http://hbskiteam.rajce.idnes.cz/Soustredeni_Hintertux_1.-3.10.2012

 

Seznam závodníků, kteří se soustředění zúčastnili na základě nominace trenérů a schválením výboru HB SKI TEAM o.s. 

 

Monika Policarová

Veronika Jíchová

Daniela Jozlová

Gabriela Fialová

Daniel Ryška

Šimon Pavlas

 

Trenéři: David Myslivec a Martin Kachlíř

Podpůrný tým: Gabriela Jíchová a Martin Nepraš

tux2012.jpg