LPV suchý slalom Hlinsko 13.10.2012

Hlinsko - V neděli se naši závodníci zúčastnili posledního závodu podzimní části LPV. Tento závod se konal prémiově ve Ski areálu Hlinsko. Závod začínal v poledne za krásného slunečného počasí. Účast závodníku byla nižší, 
hlinsko2012.jpg
protože většina si již nasbírala potřebné body do celkového hodnocení. Někteří naši závodníci si ještě chtěli svoje body vylepšit a povedlo se jim to.
Z nedělního závodu si medaile odváží: Matěj Fiala 1. místo (Myšáci), Daniela Jozlová 1. místo (Předžactvo), která získává zlatý hattrick v podobě tří zlatých v řadě, Dan Fiala 2. místo (Předžactvo). Skvělou příčku obsadil i Vojta Kněžíček 4. místo (Přípravka) a Šimon Pavlas 4. místo (Mladší žáci). Pro nejlepší výsledek si v podzimní části LPV doběhl David Jozl. Obsadil 5. místo v kategorii Přípravka, kde patří mezi nejmladší závodníky. Pěkné 11. místo v kategorii Přípravka obsadil Sebastian Pavlas.
Nyní se již závodníci mohou těšit na středeční odjezd na soustředění na sněhu, které se bude konat na rakouském ledovci Pitztal, kde včera napadlo 45 cm nového sněhu. Naši závodníci se zde budou moci učit od těch nejlepších, protože se zde připravuje světová špička na první závod světového poháru.
{gallery}galerie/135{/gallery}
Text: DM, Foto: R. Kněžíčková a Rofi